Bez Horas na Sumatru nevyraz

Průvodci Sumatra džungle Simply Horas

I přes její popularitu nepatří Sumatra (díky Bohu) mezi země plné turistů, hotelů, insfrastruktury či zápaďáckých kaváren. Už jen málo tak nádherných a exotických koutů světa se může stále pochlubit svou panenskou nedotčeností, i když i zde již těžební a pytlácký průmysl zanechal velmi smutné stopy. V současné době je velmi důležité na Sumatru jezdit šetrným způsobem, poznat a podpořit zastavení ničení tohoto ráje, s doprovodem místních průvodců a jejich vzdělávacím výkladem.

Vydat se sem na dovolenou pod naší záštitou pro vás znamená užít si cestování:

Bez jízdních nepo-řádů
Na místní hromadnou dopravu není vždy časový nebo technický spoleh. Dělají to nejlepší co umí, ale i tak není radno podle nich tvořit navazující program. Proto jsme s vámi od letiště na letiště.

Bez bloudění
Nečekejte cedulky nebo popisky v angličtině. Někdy je nečekejte raději vůbec. Ne každé rozcestí je značené a ne vždy potkáte živáčka na každém kilometru. Je lepší mít našeho průvodce za volantem a stále při sobě a plného energie vás dovézt do cíle.

Bez shánění dopravy
Může se dokonce stát, že dopravu neseženete vůbec. Proti těmto případům jste s námi vyzbrojeni terenním korábem do každého počasí i nálady.

Bez časových ztrát
Někdy se čekání či hledání protáhne i na několik hodin. Pokud se to stane v hodinách večerních, je moudřejší počkat do rána. Pokud ovšem máte kde. Nebo se těmto situacím můžete naprosto vyhnout a užít si s námi cestování na jistotu a efektivně.

Bez jazykových bariér
Místní obyvatelé nejsou vždy jazykově vybaveni tak, aby vám poradili jak potřebujete. Nohama a rukama to lze zkoušet do té doby, než vy si myslíte, že vám ukazují cestu a oni si myslí, že je prosíte o jídlo.

Bez tahání zavazadel
Málokdo z nás si vyloženě libuje v přenášení kufrů a batohů ze zastávek do hotelů, které jsou někdy pěkných pár set metrů daleko. Naložíme vám to na korbu a můžete šetřit záda i svaly raději do džungle.

Bez stresů
Pokud se vám cokoliv stane, nejste na to sami. Vždy máte po boku průvodce Aliho a jeho umění vše vyřešit s úsměvem. A pokud by vám Ali nestačil, máte non-stop na telefonu asistenci v češtině.

Bezpečně
Džunglí nebo po silnicích; kolem sopek nebo v moři – kamokoliv se s námi vydáte, vždy půjdete naproti vašemu bezpečnému dobrodružství.

Bez-vadně!
Těšíme se na vaší první dovolenou bez vad!