O nás

Jsme cestovatelé, kteří se rozhodli své znalosti a zkušenosti z různých zemí zprostředkovat i ostatním. Nejsme cestovka a cestovní okruhy, které nabízíme, jsou pouze pro usnadnění výběru a zjednodušení komunikace. Vše se však dá přizpůsobit vašim potřebám, požadavkům a očekáváním. Užíváme si cestovatelské volnosti a dokážeme vám ukázat autentickou tvář Sumatry.

Sumatra

Lenka

„Žijeme v nádherném světě, který je plný krásy, půvabu a dobrodružství. Plavej v moři, počítej hvězdy, vyšlápni sopku, vydej se do hlubin džungle, poznávej lidi. Dobrodružství, která můžeme prožít, jsou nekonečná, pokud je hledáme s otevřenýma očima.”

Lenka je srdečná Moravačka, pro kterou se cestování stalo vášní brzy po střední škole. Svět procestovala křížem krážem, viděla nespočet krásný míst, avšak nejvíce se během svých cest zamilovala do Sumatry. Od své první návštěvy se do této země začala vracet s železnou pravidelností, až se pro ni Sumatra stala druhým domovem. Ráda umožňuje i dalším lidem prožívat nezapomenutelná dobrodružství, která Sumatra nabízí.

S Lenkou budete komunikovat hlavně na začátku, kdy vám doporučí a upraví itinerář a pomůže s veškerými formalitami, které se s vaší dobrodružnou cestou pojí.

Bude vám však k dispozici po celou dobu i na telefonu, kdyby bylo cokoliv potřeba zařídit.

Ali

„Džungle je pro mě celý život, kdo ji nepozná jako by nebyl. Žiju a dýchám přírodou, věřím, že se do ní zamilujete stejně jako já.”

Ali je rodilý Indonésan, který miluje přírodu celým svým srdcem. V džungli je “mistr v oboru”, odpoví vám na vše, na co si jen vzpomenete. Jeho přímí předkové ho naučili žít v sumaterské džungli, poznávat všechnu zvěř a využívat všech rostlin nejen k přežití, ale i k záchraně života. Cítíte se s ním bezpečně jak v džungli, tak i na cestách.

Plynule hovoří bahasa indonesia, šesti dalšími etnickými jazyky a anglicky.

Ali vás bude provázet během vašich cest po Sumatře a udělá vše pro to, abyste si odvezli ty nejlepší zážitky. 

Chcete s námi zažít dobrodružství?