Vaši průvodci Klára a Mira

Očima Kláry.

Je to tak! Jediné, co umím dělat s mírou je – postarat se o vaši nezapomenutelnou dovolenou. S Mirou.

S Mirou máme spoustu vizí a snů. Jedním z nich je – přinést „střední cestu“ do světa turismu. Novou formu cestování.
Vytvořit most mezi účastníky zájezdu a baťůžkáři. Ukázat lidem, kteří chtějí zkusit svobodné cestování bez cestovek, že to jde. Jde to dokonce s naprostou jistotou a bez ztráty času a peněz, pokud máte dopředu vše zařízeno od místních průvodců.
Sama jsem před rokem procestovala i Chile s batohem na zádech, a když se teď na vše zpětně podívám, mohla jsem svou energii i čas využít mnohem lépe, kdyby mi tehdy mohl poradit někdo země-znalý zde. Kdyby mi někdo pomohl zařiřovat a trávit místo mě ty desítky hodin hledáním ubytka, jízdenek, cesty, atrakcí….
A jak všichni víme, z vlastních potřeb a chyb vznikají ty nejužitečnější projekty.

Proto jsem se rozhodla pro Simply Horas poskytovat zrovna tyto formy služeb:

 1. Poradit formou konzultace na (video)telefonu těm nezávislým cestovatelům (jako jsem byla já) mířícím do Chile ještě před jejich výletem. Aby ušetřili čas i peníze na připravách. A to lze fakt hodně.
 2. Sestavit nabídku okruhů s našlapaným programem, který na sebe plynule a efektivně navazuje tak, aby vždy provedl cestovatele po celé zemi a zároveň jim po cestě dopřál zážitky, které milují.
  Těmito programy chci zároveň ukázat lidem, jaké mají v Chile možnosti. Třeba tak usnadním celé plánování.
 3. Vše vám, dle vašich přání a možností, dopředu a za lepší ceny zarezervovat, domluvit, vykomunikovat, vyřešit. Na základě toho vytvořit „průvodce“ Miru na míru, se kterým cestujete sami. A zábavněji. Mira ukrývá spoustu informací, indícií, kontaktů, mapiček, jízdenek, vstupenek a užitečných rad, které se v obyčejných průvodcích nedočtete.
 4. Nachystat zábavnou přednášku o Chile výletníkům ihned po příletu do Santiaga. Všechny místní drby, pravidla, reálie a doporučení, které vám ušetří spoustu časů i trapasů. A hlavně vám přinesou úplně jiný pohled na život v zemi.
 5. Vyzvednout na letišti v Santiagu s normálním, ne-fast-foodovým občerstvením či vínem a doprovodit do prvního ubytování.
 6. Zařídit a přivézt vám nabitou SIM kartu nebo hotovost do startu, abyste šetřili na výběrech a kurzovném.
 7. Osobně provést po Santiagu s výkladem. Jak dlouho chcete.
 8. Půjčit vám cestovatelské potřeby a vychytávky, abyste mohli dojet jen s příručákem a ušetřit tak na letenkách. Nebo jen prostě abyste si kvůli jedné dovolené nemuseli kupovat stan.
 9. Být na horké lince nonstop, kdybyste cokoliv potřebovali vyřešit. Být prostě s vámi pořád, ale dopřát vám soukromí a svobodu. Takové pojištění proti nevědomosti ve svízelných situacích. Nebo jako přítel na telefonu s vítěznou radou.

Už je jen na vás, jestli budete chtít jen poradit před odjezdem nebo jen zapůjčit vybavení, nebo si užít kompletní rozsah podpory. Jsem tu pro vás a Mira může být taky. Bude to první chlap, kterého se nemusíte ostýchat sbalit.