Blog

Cestování jako život

Cestování nejspíš nejdokonaleji reflektuje život, takový jaký je. Právě při něm se člověk dostane na místa a do situací, které si přál a o kterých se mu ani nesnilo, ale také na ty, které nebyly na jeho seznamu přání. V životě, stejně jako na cestách, zcela určitě zažijete krize a chvíle štěstí. Ty vám budou zlým snem, ale také hnacím… Zobrazit

Bez Horas na Sumatru nevyraz

I přes její popularitu nepatří Sumatra (díky Bohu) mezi země plné turistů, hotelů, insfrastruktury či zápaďáckých kaváren. Už jen málo tak nádherných a exotických koutů světa se může stále pochlubit svou panenskou nedotčeností, i když i zde již těžební a pytlácký průmysl zanechal velmi smutné stopy. V současné době je velmi důležité na Sumatru jezdit šetrným způsobem, poznat a podpořit zastavení… Zobrazit

TOP 10 výhod cestování po Chile s námi

Proč se vydat cestovat do Chile s naší pomocí? Protože od nás budete mít dopředu zajistěno všechno, co potřebujete, a to bez zbytečných nákladů a bez ztráty času. Zažijete úplně novou formu cestování a odvezete si parfém z místních reálií, který už nikdy nesmyjete. Zažijete dobrodružnou a autentickou dovolenou mezi prvními v Česku.

Vaši průvodci Klára a Mira

Klára a Mira jsou tajní agenti vašeho dobrodružství v Chile. Klára vám z cestování dělá zážitkovou dovolenou a Mira ji non-stop proměňuje v cool prázdniny. S čím konkrétně vám v Chile nebo při chystání dovolené zde můžeme pomoct, abyste ušetřili spoustu času, peněz, kil i rizik? Přečtětě si a seznamte se s možnostmi, které vám tahle dvojka nabízí.

10 + 007 faktů o Chile

Všechno, co jste nevěděli, ale nenapadlo by vás se zeptat. Dvouminutové rozcestníkové čtení, které vás informuje o velikosti nejmenších jelenů i o natáčení Jamese Bonda. Když už nic, tak tohle si přečtěte.