TOP 10 výhod cestování po Chile s námi

Nejsme cestovka, jsme vaši zařizovači a pomocníci.

Jsme tajní agenti vašeho dobrodružství.


Teď už se nemusíte bát ani o sebe, ani o peníze, ani o svůj čas.

Nachystali jsme pro vás návhry programu, které můžete využít v nabízeném rozsahu, nebo si je nechat mixovat jako snídaňové cereálie!

Vždy vám cestu sestavíme tak, abyste viděli vaše vysněná místa. Povedem vás k nim ale mnohem zábavněji. S programem, který odpovídá vaší krevní skupině. Ať už chcete cestovat jen po Chile nebo zde jen začít a otrkat se k dalším cestám po Jižní Americe, díky naší asistenci si bezstarostně a naplno užijete prázdniny snů.

1. Usnadňujeme vám rozhodování

Víme, že chcete na nejlepší dovolenou, a proto jsme si i my nejvíc dovolili. Navrhnout vám nejen destinaci, ale i naprosto unikátní a našlapaný program. Abyste se mohli bez cestovky a svobodně vrhnout na dobrodružnou cestu, ale zároveň měli dopředu všechno zajištěno jako od cestovky. V požadovaném komfortu nebo jako za mlada – s batůžkem.

2. Šetříme až 70 % výdajů i času

Nenecháme vás trávit hodiny u internetu zkoumáním, hledáním a překládáním. Nenecháme vás ani platit navíc tisíce cestovkám na jejich marketing a večírky. To NE!
Platíte jen to, co reálně dostanete. Šetříte desítky hodin času, desetitisíce korun a získáte za to maximum informací, svobody, zážitků a pohodlí.

3. Zajišťujeme veškeré služby

Pomoc s letenkami a přípravami, půjčení cestovatelského vybavení, vyzvednutí na letišti, rezervace ubytování, jízdenek, půjčoven, vstupenek, stravování, … Prostě si jen vyberete, co chcete dělat a vidět, a pak už se jen vezete. Dostanete Batožního průvodce Miru, který je nachystaný na míru pro vaši cestu, s potřebnými informacemi, mapami, kontakty, doporučení, slovníčkem, nabitou SIM kartou a přineseme vám i místní hotovost do startu. To všechno při uvítací přednášce Poznej Chile, která vás nastartuje a vybaví na cestu k zážitkům. Dál už jen sami s Hot Line podporou průvodkyně Kláry, a to 24/7

4. Naperem do vás zážitky

Rodilí Chilané ví mnohem líp, kam vás zavést, abyste okusili zemi v její plné parádě. Všechny zážitky, služby a dobrodružství, které vám naservírujeme do programu budou vytaženy z krve chilana, ochutnány mlsnou slinou zkušené české cestovatelky žijící v Chile a okořeněny chutěmi země všech možností. Tohle je cestovatelská pornografie.

5. Neberem vám svobodu

Žádný budíček, žádná večerka, žádný rozchody na náměstí. Jedete sami. Stavíte kdy chcete; močíte, kdy potřebujete; jíte, kdy pijete. Na nikoho nečekáte, nikdo na vás nečumíčeká. Jen dodržujete dny nebo hodiny zarezervovaného programu či ubytování.
Tyhle balíčky jsou sestavovány pro 1 až 4 osoby se stejnými prioritami a možnostmi.

6. Půjčíme vám vybavení

Nevlastníte cestovatelské potřeby? Nebo se vám s tím nechce tahat? Klídek. Na cestu se můžete vydat jen s příručákem a my vám tady půjčíme všechno, co vám schází. Krosnu, nožík, stan i kovadlinu. Šetřete kila i záda a netahejte se spacákem, když ho využijete jen pár nocí. A nebojte, všechno poskytujem pod záštitou dezinfekce, která zahubí i vaše blechy.

7. Mluvíme vaší řečí

Po celou dobu s vámi komunikujeme v češtině. Co potřebujete přeložit, přeložíme nebo vysvětlíme. Některé přednášky a instruktáže od místních odborníků (vědci v observatořích nebo scuba diving instruktoři) však mluví jen španělsky a anglicky. Je možné vám dopředu zajistit tyhle informace a výklad a přeložit jej, ovšem všeobecně se doporučuje alespoň A2 úroveň angličtiny. Simkarta, kterou od nás dostanete bude mít však dost kreditu i na případné tlumočení po telefonu.

8. Otevřem vám oči

Nebudem vám ukazovat hotelové resorty ani přeplněná turistická místa. Tento výlet je zcela autentický. Sonda do života země plné kontrastů. Řekneme vám pravdu o lidech, průmyslu, ekologii, politice, jídle i všedním životě. Poukážem na problémy i ctnosti. Celá vaše cesta bude prorostená zelenou. Cestovat budete tak, abyste nezatížili ani přírodu, ani sebe. Darujem vám parfém z místních reálií, který jen tak nesmyjete.

9. Chráníme vás

Batožní průvodce Míra vám vždy ukáže ty správné cesty. Vaše ubytování bude jen na bezpečných místech nebo v chráněných dílnách. Záleží nám i na vašich cenostech, proto myslíme na jejich schovku, když se zrovna schovává i vaše střízlivost či bdělost. Nebojte, s námi jsou v bezpečí i vaše přejezdy a dojezdy. Zaplatili jsme andělům, aby cestovali s vámi. Snad nás nepodělaj.

10. 24/7

Twenty four seven je fantastická hudební skupina ze začátku devadesátek. Ale taky vaše jistota, že můžete kdykoliv volat na číslo průvodkyně Kláry, která je připravena vám na dálku vyřešit urgentní situace. Taková linka bezpečí a důvěry pro všechny ztracené i hledané.