Sumatra: Sumatrix – to nejlepší ze Sumatry

Chcete ochutnat od každého něco? Láká vás trek do džungle, pozorování zvířat, chcete spočinout na úpatí vulkánu, zaplavat si v sopečném jezeře a odpočinout si na panenských ostrovech? Pak je tato nabídka vhodná právě pro vás!

Prožijte dovolenou kombinující:

  1. TREKY DO DŽUNGLE
  2. SOPKY
  3. VODOPÁDY
  4. SOPEČNÁ JEZERA
  5. DOMORODÉ KMENY
  6. PANENSKÉ OSTROVY

+ Poznání Sumatry svobodnou formou

Jste-li skupinka 2-5 nadšenců přírody, sbalte kufry a vydejte se za dobrodružstvím do exotické Sumatry! Vyberte si malý nebo velký okruh.

1) DŽUNGLE (5 dnů)

Můžete se těšit na objevování divoké přírody tropického pralesa, pozorování volně žijících zvířat, poznávání rostlin, vodopády, křišťálové řeky, osvěžení v hlubokých lagunách, magické noci za zvuků probouzející se zvířecí říše. Vezmeme vás na výlet za slony, zažijete domorodý rafting i grilování čerstvých ryb na břehu řeky při západu slunce.

2) SOPKY (4 dny)

Poznejte indonéské tradice, starobylou architekturu, doutnající vulkány, vodopády a také průzračná sopečná jezera. Vezmeme vás nasát atmosféru místního trhu s nepřeberným množstvím tropického ovoce a květin. Poznáte pohostinnost místních obyvatel, jejich kulturu a tradiční řemesla.

3) OSTROVY (3 dny)

Na závěr pobytu si dopřejete relax na bílých plážích Indického oceánu s průzračně čistou vodou, necháte se pohltit fascinujícím podmořským životem, budete se rozmazlovat v teplých vodách oceánu a budete hodovat na všech pochoutkách, od čerstvých džusů až po mořské ryby či mořské plody.

4) Zpět do civilizace (2 dny)

Po všem tom úžasném dobrodružství vás vezmeme do hlavní metropole Sumatry, kde poznáte ruch velkoměsta, kulturu, obohatíte se dalšími gurmánskými zážitky a připravíte se na návrat domů

1) DŽUNGLE (6 dnů)

Můžete se těšit na objevování divoké přírody tropického pralesa, pozorování volně žijících zvířat, poznávání rostlin, vodopády, křišťálové řeky, osvěžení v hlubokých lagunách, magické noci za zvuků probouzející se zvířecí říše. Vezmeme vás na výlet za slony, zažijete domorodý rafting i grilování čerstvých ryb na břehu řeky při západu slunce.

2) VNITROZEMÍ (8 dnů)

Poznejte indonéské tradice, starobylou architekturu, doutnající vulkány, vodopády a také průzračná sopečná jezera. Vezmeme vás nasát atmosféru místního trhu s nepřeberným množstvím tropického ovoce a květin. Poznáte pohostinnost místních obyvatel, jejich kulturu a tradiční řemesla. Vydáme se na trek na sopku, prozkoumáme město duchů a odpočineme si na břehu vulkanického jezera.

3) OSTROVY (5 dnů)

Na závěr pobytu si dopřejete relax na bílých plážích Indického oceánu s průzračně čistou vodou, necháte se pohltit fascinujícím podmořským životem, budete se rozmazlovat v teplých vodách oceánu a budete hodovat na všech pochoutkách, od čerstvých džusů až po mořské ryby či mořské plody. S odvážlivci se vydáme do mokřadel na motorové kánoi a budeme pozorovat krokodýly, budete si připadat jako v dokumentu od National Geographic!

4) Zpět do civilizace (2 dny)

Po všem tom úžasném dobrodružství vás vezmeme do hlavní metropole Sumatry, kde poznáte ruch velkoměsta, kulturu, dopřejeme si gurmánské zážitky díky souboru restaurací pod širým nebem, navštívíme barvité trhy a připravíme se na návrat domů.

◄  Další okruhy