Sumatra: Sumatrix – to nejlepší ze Sumatry

Chcete ochutnat od každého něco? Láká vás trek do džungle, pozorování zvířat, chcete spočinout na úpatí vulkánu, zaplavat si v sopečném jezeře a odpočinout si na panenských ostrovech? Pak je tato nabídka vhodná právě pro vás!

Prožijte dovolenou kombinující:

  • TREKY DO DŽUNGLE
  • SOPKY
  • VODOPÁDY
  • SOPEČNÁ JEZERA
  • DOMORODÉ KMENY
  • PANENSKÉ OSTROVY

+ Poznání Sumatry svobodnou formou

Jste-li skupinka minimálně dvou nadšenců přírody, sbalte kufry a vydejte se za dobrodružstvím do exotické Sumatry! Cestování s námi je privátní, nikoho dalšího do vaší skupiny nepřidáme. Vyberte si malý nebo velký okruh.

Uvedená kalkulace zahrnuje nepřetržitou osobní asistenci místních průvodců, nepřetržitou asistenci českého průvodce online či na telefonu, veškeré transfery osobním automobilem, motorkami a speed boat, vstupy do národních parků, vstupy do národních památek, trek do džungle, plnou penzi při pobytu v džungli, plnou penzi při pobytu na ostrovech, ubytování včetně snídaně.

Uvedená kalkulace nezahrnuje zpáteční letenku, cestovní pojištění, očkování, stravování mimo džungli, stravování mimo ostrovy, fakultativní výlety mimo itinerář.

Konkrétní itinerář vaší cesty vám poskytneme po osobní/telefonické/e-mailové konzultaci a upřesnění vašich priorit a přání. Vždy se přizpůsobíme vašim termínům a naše cestování je soukromé. Můžete mít jistotu, že s vámi nebude nikdo cizí, kterého bychom přidali do vaší skupinky.

1) DŽUNGLE (přílet do Medanu, pobyt v oblasti Bukit Lawang, NP Gunung Leuser)

Můžete se těšit na objevování divoké přírody tropického pralesa, pozorování volně žijících zvířat, poznávání rostlin, vodopády, křišťálové řeky, osvěžení v hlubokých lagunách, magické noci za zvuků probouzející se zvířecí říše. Vezmeme vás na výlet za slony, zažijete domorodý rafting i grilování čerstvých ryb na břehu řeky při západu slunce.

2) VNITROZEMÍ (městečko Berastagi, vulkány Gunung Sinabung a Gunung Sibayak, Lake Toba)

Poznejte indonéské tradice, starobylou architekturu, doutnající vulkány, vodopády a také průzračná sopečná jezera. Vezmeme vás nasát atmosféru místního trhu s nepřeberným množstvím tropického ovoce a květin. Poznáte pohostinnost místních obyvatel, jejich kulturu a tradiční řemesla.

 

 

3) OSTROVY (ostrov Palambak, souostroví Pulau Banyak)

Na závěr pobytu si dopřejete relax na bílých plážích Indického oceánu s průzračně čistou vodou, necháte se pohltit fascinujícím podmořským životem, budete se rozmazlovat v teplých vodách oceánu a budete hodovat na všech pochoutkách, od čerstvých džusů až po mořské ryby či mořské plody.

4) Zpět do civilizace (Medan)

Po všem tom úžasném dobrodružství vás vezmeme do hlavní metropole Sumatry, kde poznáte ruch velkoměsta, kulturu, obohatíte se dalšími gurmánskými zážitky a připravíte se na návrat domů

1) DŽUNGLE (přílet do Medanu, pobyt v oblasti Bukit Lawang, NP Gunung Leuser)

Můžete se těšit na objevování divoké přírody tropického pralesa, pozorování volně žijících zvířat, poznávání rostlin, vodopády, křišťálové řeky, osvěžení v hlubokých lagunách, magické noci za zvuků probouzející se zvířecí říše. Vezmeme vás na výlet za slony, zažijete domorodý rafting i grilování čerstvých ryb na břehu řeky při západu slunce.

2) VNITROZEMÍ (městečko Berastagi, vulkány Gunung Sinabung a Gunung Sibayak, Lake Toba)

Poznejte indonéské tradice, starobylou architekturu, doutnající vulkány, vodopády a také průzračná sopečná jezera. Vezmeme vás nasát atmosféru místního trhu s nepřeberným množstvím tropického ovoce a květin. Poznáte pohostinnost místních obyvatel, jejich kulturu a tradiční řemesla. Vydáme se na trek na sopku, prozkoumáme město duchů a odpočineme si na břehu vulkanického jezera.

3) OSTROVY (ostrov Palambak a ostrov Tailana, souostroví Pulau Banyak)

Na závěr pobytu si dopřejete relax na bílých plážích Indického oceánu s průzračně čistou vodou, necháte se pohltit fascinujícím podmořským životem, budete se rozmazlovat v teplých vodách oceánu a budete hodovat na všech pochoutkách, od čerstvých džusů až po mořské ryby či mořské plody. S odvážlivci se vydáme do mokřadel na motorové kánoi a budeme pozorovat krokodýly, budete si připadat jako v dokumentu od National Geographic!

4) Zpět do civilizace (Medan)

Po všem tom úžasném dobrodružství vás vezmeme do hlavní metropole Sumatry, kde poznáte ruch velkoměsta, kulturu, dopřejeme si gurmánské zážitky díky souboru restaurací pod širým nebem, navštívíme barvité trhy a připravíme se na návrat domů.

Mešita Sumatra Mešita Medan Sumatra

◄  Další okruhy