Sumatra: Tenkrát na ostrovech – mořská dobrodružství

Ta správná volba pro všechny milovníky podmořského života! Vaši cestu započneme aktivním poznáváním podmořského světa, kdy budete žasnout nad úchvatným kaleidoskopem pod hladinou oceánu. Na své si přijdou nejen všichni milovníci potápění, šnorchlování, ale i plážoví povaleči. Navíc… snili jste někdy o tom, mít tropický ostrov jen zcela pro sebe? My vám tento sen splníme! Poté, co si dosyta užijete šnorchlování, dopřejete si odpočinek na panenských ostrovech ve stylu Robinson Crusoe.

Je čas skočit do křišťálových vod Indického oceánu!

Prožijte dovolenou kombinující:

  1. POTÁPĚNÍ
  2. ŠNORCHLOVÁNÍ
  3. RYBAŘENÍ
  4. SURFOVÁNÍ
  5. POZOROVÁNÍ ZVÍŘAT
  6. RELAX NA PLÁŽI

+ Poznání Sumatry svobodnou formou

Jste-li skupinka minimálně dvou nadšenců přírody a podmořského světa, popadněte šnorchl a proplujte nabídkou ostrovního dobrodružství! Cestování s námi je privátní, nikoho dalšího do vaší skupiny nepřidáme.

Uvedená kalkulace zahrnuje nepřetržitou osobní asistenci místních průvodců, nepřetržitou asistenci českého průvodce online či na telefonu, veškeré transfery osobním automobilem a speed boat, vstupy do národních parků, vstupy do národních památek, plnou penzi při pobytu na ostrovech, ubytování.

Uvedená kalkulace nezahrnuje zpáteční letenku, cestovní pojištění, očkování, stravování mimo ostrovy, fakultativní výlety mimo itinerář.

Konkrétní itinerář vaší cesty vám poskytneme po osobní/telefonické/e-mailové konzultaci a upřesnění vašich priorit a přání. Vždy se přizpůsobíme vašim termínům a naše cestování je soukromé. Můžete mít jistotu, že s vámi nebude nikdo cizí, kterého bychom přidali do vaší skupinky.

1) Šnorchlování (přílet do Medanu, přesun do oblasti souostroví Pulau Banyak)

Proplujte mezi mohutnými koloniemi pohupujících se vějířovitých rohovitek, hlubokými kaňony a skalními vrcholy na jednom z nejlepších míst pro šnorchlování ve vodách Indického oceánu. Čeká vás bohatý podmořský život.

2) Průzkum ostrova (ostrov Palambak)

Aktivní prozkoumání ostrova, lenošení, opalování, pochutnávání si na čerstvém ovoci a všech mořských specialitách.

3) Celodenní výlet po okolních ostrovech 

Naskočte na speed boat a vydejte se na průzkum okolních, neobydlených ostrůvků. Máte na výběr – je jich celkem 99 ? Pokud budete mít štěstí, uvidíte všude kolem vás delfíny nadšeně vyskakující nad vodní hladinu a vy se z toho nemůžete moct vzpamatovat.

4) Zpět do civilizace (Medan)

Po všem tom úžasném ostrovním dobrodružství vás vezmeme do hlavní metropole Sumatry, kde poznáte ruch velkoměsta, bohatou kulturu, obohatíte se dalšími gurmánskými zážitky a připravíte se na návrat domů

1) Najdi krokodýla (přílet do Medanu, přesun do oblasti souostroví Pulau Banyak)

Vyzvedneme si vás na letišti a rovnou vás vezmeme do míst, kde dřevěná kánoj pluje proti proudu řeky plné krokodýlů. Jeden z těch adrenalinových zážitků, kdy si připadáte jako v dokumentu National Georaphic.

2) A la Robinson Crusoe (ostrov Palambak)

Mít ostrov jen pro sebe? Se všemi těmi plážemi s bílým jemňoučkým pískem a nádhernou průzračnou vodou? Jen si tak zalenošit ve stínu palem bez davu dalších turistů? Ano, i tohle vám umožníme! Šnorchlujte, rybařte, odpočívejte – jste sami pánem svého času.

3) Celodenní výlet po okolních ostrovech 

Naskočte na speed boat a vydejte se na průzkum okolních, neobydlených ostrůvků. Máte na výběr – je jich celkem 99 ?

4) Želvičky (ostrov Bangkaru)

Čelovky na hlavu a vzhůru za nočním dobrodružstvím spojeným s pozorováním mořských želv, které kladou vajíčka.

5) Ráj na Zemi (ostrov Tailana)

Čeká vás bohatý podmořský život, překrásná pláž a průzračná voda teplá jako ranní káva.

6) Zpět do civilizace (Medan)

Po všem tom úžasném ostrovním dobrodružství vás vezmeme do hlavní metropole Sumatry, kde poznáte ruch velkoměsta, bohatou kulturu, obohatíte se dalšími gurmánskými zážitky a připravíte se na návrat domů

Mešita Sumatra Mešita Medan Sumatra


A dál už jen v suchu. Váš průvodce vám vždy něco provede i po skončení ostrovních radovánek. Nenechte si ujít návštěvu asijských měst, rýžových políček, sopek nebo se vydejte na cestu rovnou za orangutany do džungle.

Ale můžete také navázat dalším balíčkem a užít si Sumatru v ještě jiném rozměru dobrodružství.

◄  Další okruhy