Orangutan sumaterský džungle Sumatra

Sumatra: Nedotknutelní – svět podle džungle

Úcta a láska k divoké a neobyčejné přírodě Sumatry – přesně o tom tento balíček je! Vydejte se s námi do hlubin národního parku, který je jedním z nejbohatších ekosystémů tropického pralesa na světě. Celý park je domovem tygrů, slonů, nosorožců, levhartů a osmi druhů primátů. Džungle plná volně žijících orangutanů není pouze domovem našich zrzavých kamarádů, ale i všemožných druhů opic, které se pohupují v korunách stromů. Máte v sobě dobrodruha? Sníte o tom, jaké to je pohupovat se na liáně jako Tarzan? Vydejte se s námi na několik dní do hlubin džungle! Nebo si užívejte lenošení v houpací síti, koupání v řece a jednodenní výlety do džungle.

Je čas odvézt si skutečný zážitek z džungle!

Prožijte dovolenou kombinující:

  • TREKY DO DŽUNGLE
  • KOUPÁNÍ V ŘECE
  • JESKYNĚ
  • VODOPÁDY
  • POZOROVÁNÍ ZVÍŘAT

+ Poznání Sumatry svobodnou formou

Jste-li skupinka minimálně dvou nadšenců přírody a zvířecí říše, popadněte mačetu a prosekejte se nabídkou pralesního dobrodružství! Výpravy s náma jsou privátní, nikoho dalšího do vaší skupiny nepřidáme. Vyberte si úroveň, která vám bude vyhovovat.

Uvedená kalkulace zahrnuje nepřetržitou osobní asistenci místních průvodců, nepřetržitou asistenci českého průvodce online či na telefonu, veškeré transfery osobním automobilem a motorkami, vstupy do národních parků, trek do džungle, plnou penzi při pobytu v džungli, ubytování včetně snídaně.

Uvedená kalkulace nezahrnuje zpáteční letenku, cestovní pojištění, očkování, stravování mimo džungli, fakultativní výlety mimo itinerář.

Konkrétní itinerář vaší cesty vám poskytneme po osobní/telefonické/e-mailové konzultaci a upřesnění vašich priorit a přání. Vždy se přizpůsobíme vašim termínům a naše cestování je soukromé. Můžete mít jistotu, že s vámi nebude nikdo cizí, kterého bychom přidali do vaší skupinky.

1) Řeka, jeskyně, relax (2 dny)

Přesně ty dny, kdy hledáte osvěžení v křišťálově průzračné řece, houpete se v hamace, ochutnáváte všechny ty místní dobroty a seznamujete se s místním prostředím.

2) Do hlubin džungle (3 dny)

Vzhůru do tropického pralesa! Zažijte magické noci v srdci džungle, kdy vy uléháte ke spánku, zatím co noční zvířecí říše kolem vás ožívá. Osvěžte se v hlubokých lagunách, do nichž mohutným proudem spadá vodopád a do tváře vám svítí paprsky slunce, které se prodraly přes nepropustnou houšť korun stromů, tyčících se desítky metrů nad vámi. Svůj zážitek z džungle umocníte adrenalinovou jízdou na domorodém raftu zpět do civilizace.

3) Koupání se slony (1 den)

Vykoupejte se slony a užijte si jungle masáž v nedalekých vodopádech.

4) Tubing a grilovačka (2 dny)

Během dne si zaskotačíte v křišťálově čisté řece a svůj pobyt zakončíte nočním grilováním čerstvých ryb při svitu měsíce na břehu řeky. Následující den vás dopravíme zpět na letiště.

1) Řeka, jeskyně, relax (2 dny)

Přesně ty dny, kdy hledáte osvěžení v křišťálově průzračné řece, houpete se v hamace, ochutnáváte všechny ty místní dobroty a seznamujete se s místním prostředím.

 

2) Průzkum džungle (2 dny)

Vzhůru na průzkum pralesa! Dny strávíme treky do džungle mírné obtížnosti, kdy budete poznávat místní faunu a floru, uvidíte orangutany, nejrůznější opice a dozvíte se mnoho o místních rostlinách. V podvečerních hodinách se vždy vrátíme zpět do vesnice a spát tak budete v pohodlné posteli s nebesy.

3) Koupání se slony a grilovačka (2 dny)

Vykoupejte se slony a užijte si jungle masáž v nedalekých vodopádech. Svůj pobyt zakončíte nočním grilováním čerstvých ryb při svitu měsíce na břehu řeky. Následující den vás dopravíme zpět na letiště.

 

◄  Další okruhy