Chile: V rytmu kopyt (od 10 dní)

Připravíme pro vás nadupaný program plný hor, údolí, pláží, divočiny a indiánského léta, a to celé tou nejkrásnější optikou. Nepotřebujete být ani maratonci ani zkušení žokejové, abyste mohli proklusat celou Patagonii. Stačí milovat koně, chtít zažít novou formu dobrodružství a doletět do Santiaga. O všechno další se postaráme my.

Můžete se těšit na:

VÝCVIKOVÉ HODINY
Pro začátečníky, pro pokročilé i bezhlavé jezdce. V ohradě, na pláži, polích nebo rovnou v horách – to už necháme na vás, kde se chcete stát krotitelem hřebců.
Jedno odpoledne nebo tří denní kurz? Nepodceňujte přípravy na jízdu svých snů.

KEMPOVÁNÍ V HORÁCH
Spaní s koněm ve spacáku a táborák s koňskými špekáčky? Ne! Tak tohle určitě nečekejte. Celodenní dobrodružnou jízdu lesy, horami a kaňony zakočíte vždy všichni dle svých představ o důstojném životě, občerstvéní i odpočinku. Slibujeme!

VÝSTUPY K SOPKÁM
Doufejme, že aktivní budete v té době jen vy a váš kůň. Kdo by chtěl se nechat postříkat lávou, že? Prohřát si kosti je lepší na sluníčku na vyhlídce s čajem. Tyhle momenty a vzpomínky na vůni vzduchu vám už nikdy nikdo nesmaže.

PROJÍŽDKY PO PLÁŽÍCH
Na severu nebo jihu – téměř kdekoliv budete chtít si pláž užít jinak než na dece. Zařídíme vám k tomu i západ slunce, jen musíte v sedle vydržet až skoro do večera. Fotky z těchto momentů půjdou do tisku – věřte nám.

ZÁPŘAH VE VINICÍCH
Tak tomudle se nevyhnete i když preferujete sedlo. Ve vinicích na vás čeká jiná forma konin. Řekněme si to na rovinu – nekonečná koštovačka červeného na přímém sluníčku udělá nemotoru i z vás. Budete rádi, že nezdržíte uzdu, ale sebe.

PLAVBU NA KONI NEBO BRODĚNÍ
Umíte jezdit i na plavacím koni? Jestli ne, nevadí. Můžete plavat vedle koně. Ale většinou to nebude potřeba. Vyjížďky mezi jezery a řeky jsou vždy přizpůsobeny vašim možnostem.

MAGICKOU DIVOČINU PATAGONIE
Výlety přes hory i doly na jeden den nebo týden. Čím delší doba, tím hlubší zážitek. Když už nikde jinde, tak v Patagonii prostě musíte do sedla, pokud jste koňomilci. Mrkněte na video níže a zkuste si představit být na pár dní bezstarostným indiánem.

ÚDOLÍ PISCO
Čistí lidskou duší i koňskou hlavu. Magická lokalita nejen svým spiritem, údolím plným života a vody, ale především svou koketní vizáží díky nekonečně táhlým zeleným vinicím. Víno zde však nečekejte. Jste v kolébce Pisca – pálenky z hroznů. Vsadila bych se, že i místní koně ho pijí s coca-colou a ledem!

ÚNIK DO SVĚTA CHILOÉ
Magický ostrov plný mýtů a legend, panenské přírody, téměr neosídlený a přesto plný možností a koní. Pláže, lesy, louky, zpěv ptáků a oceánský vzduch. Potřebujete vědět víc?

VELIKONOČNÍ OSTROVY
Máte-li rozpočet navíc, neváhejte ani minutu. Polynésie na koni – po stopách historie vzniku světa, tohle zažije opravdu jen pár lidí na světě. Neopakovatelný a nepopsatelný pocit při pohledu na nekonečno oceánu z koňského hřbetu, pohlcení magií mýtů a nasávání horkého větru od západu slunce. Tohle je ráj.

Chcete dál cválat po svých nebo jste přirostli k sedlu? Není problém vám zařídit další zážitky s koňmi pod kapotou i s těmi čtyřnohými. Váš koňský tábor vám narovná záda a zrehabilituje mozek.
Prodlužte si vaše cestovní prázdniny ještě o pár dní s další nabídkou zážitků od nás nebo si koňské dny střídejte s výběrem toho nejlepšího z jiných programů.

Tak hyjéé do Chile s námi!

Konkrétní itinerář a kalkulaci vaší cesty vám poskytneme až po osobní/telefonické konzultaci a vyplnění dotazníků ohledně vašich priorit a přání.
Cena vždy záleží na tom, kolik vás cestuje a na jak dlouho. Můžete si však udělat přibližnou představu o výpočtu ceny i vašich cestovních nákladů už teď.

Prrrr!!!

  • od půlky dubna do půlky října vám doporučujeme se ustájit raději na severní polokouli v teple. 
  • pokud nejste opravdoví milovníci zvířat, tento výlet není pro vás. Láska a péče o zvíře je vždy na prvním místě.

Podívejte se na video, jestli jste si jistí, že tyhle kouzelné momenty jsou dle vašeho gusta:

 

◄  Další okruhy