Chile: Lovec snímků (od 12 dní)

Vydejte se s námi po stopách těch nejkrásnějších záběrů. Ukrývají se v horách, na kopcích, kolem jezer, na osamocených plážích i ve městech. Je třeba znát přesné souřadnice výskytu i dobu, kdy se lidem ukazují v nejlepším světle. Nekonečné výhledy, východy a západy, přírodní divy a městská panoramata vám naplní paměť už během 12 dní. Troufnete se si i na víc?

Tento výlet vás posune nejen na druhou půlku světa, ale na ty nejlepší:

VYHLÍDKY
Ty vždycky zaberou! Jen abyste je uměli zabrat vy… Budete mít spoustu možností a času si to zkoušet. Na města a údolí už nikdy nebudete vyhlížet jako dřív.

PLÁŽE
Zapadněte a číhejte. Západy nad Pacifikem vám nedají spát. Proto pak budete mít spoustu času na editaci fotek a sdílení.

SOPKY
Nažhavte se na explozi vašeho fotoaparátu. Výhledy na zasněžené sopky budou dechberoucí stejně jako aktivity, kterými si můžete zpestřit cestu blíže k nim.

HORY
Kordilery jsou dvoje, zážitek na nich je však jedinečný. Míříte vysoko? Tak jste zde správně! 

SKÁLY
Raději fotíte než lezete? Tak na tom se shodneme. Vyrazit dech si nechte raději úžasem než pádem.

JEZERA
To je prostě nádhera. V obklopení kordiler a odlescích slunce najdete takovou poezii, že budou veršovat ještě vaši pravnuci.

POUŠTĚ
Znáte ty kýčovité obrázky: poušť + sopka + plameňák v jezeře? Tak se vsaďte, že tento kýč si doma vytisknete taky.

LAGUNY
A tisíc odlesků modré. Jedinečný pouštní úkaz, který není v nabídce ani jedné české cestovky. Nepochitelné.

JESKYNĚ
Pohled na svět z úzké perspektivy vám rozšíří obzory i zážitky.

PTÁKY
Z chilských kondorů si odletíte! Jsou národním symbolem a právem chránění. Jsou nádherní jako budou i vaše fotky s nimi.

MĚSTA
Valparaíso plné barev nebo koloniální vesniční vilky? Kdy chytáte do prstu tik a v (č)očkách praskají žilky?

Cítíte se být fotografem nebo se chcete stát? Nebo prostě jen milujete chodit po fotogenických místech a cvakat si pro sebe? Tento výlet vám naplní karty, disky, cloudy i portfolia, ale hlavně zažijete dobrodružství na úrovni prvního světa i indiánské éry. 

Konkrétní itinerář a kalkulaci vaší cesty vám poskytneme až po osobní/telefonické konzultaci a vyplnění dotazníků ohledně vašich priorit a přání.
Cena vždy záleží na tom, kolik vás cestuje a na jak dlouho. Můžete si však udělat přibližnou představu o výpočtu ceny i vašich cestovních nákladů už teď.

!!!UPOZORNĚNÍ!!!

  • Lovecká sezóna je omezena od 15. září do 31. května. Záleží které období chcete za trofej.
  • Po západu slunce se dá fotit jižní hvězdná obloha a mléčná dráha nad hlavou. Kombinace nočních možností a chilského vína vyžaduje odolné jedince.

Podívejte se, co třeba můžete zachytit:

 

◄  Další okruhy